Starlight Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Starlight Academy

Un forum pentru toti cei care vor sa fie altcineva si sa se comporte ca personajele reale preferate., )
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Ahmon's room

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 4:47 am

- O partida de streptease in particular...! isi facu baiatul o imagine. Mai vrei exemple?!
Stia ca nu va cere asa ca dadu intrebarea in vag, nepasandu-i daca lucrul il va face superior sau nu.
- Sper sa fii buna la.. acest tip de dans!
Ii aparu un zambet pervers pe fatza, din pacate mintea ii era controlata in momentul acela si era cam vizibil.
- Oricum tu nu ai face asta! asigura acesta si pe fata si pe el.
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 4:50 am

- Wow, parca ma cunosti de-o viata! Replica ea. Chiar nu as face asta!
Se intoarse cu spatele la el, punand mana pe telefon si sunand-o pe prietena ei. In timp ce telefonul suna, ii venira cateva lucruri prin minte.
" Ok, la inceput a fost rauctacios si acum pervers! E nebun rau!"
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 5:02 am

Casca usor, acoperindu-si gura cu palma, intinzandu-se mai bine pe canapea si nu mai zise nimic pentru a o lasa pe tanara sa-si faca apelul in voie. Dadu o privire in fuga catre ceas, temandu-se ca va aparea dezastrul lui acasa.
- " Ce mai conteaza?!" realiza baiatul ca oricum daca nu veni el, tot afla de la vecini ce-a mai facut Ahmon.
Isi puse mana intr-o forma ca si cum ar mima unul cum trancane.
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 5:04 am

Din senin Yue tranti telefonul jos, amintindu-si apoi ca nu era al ei.
- Ups... spuse ea incet, inca nervoasa datorita faptului ca fata nu raspunse.
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 3:54 pm

- Nu te enerva pe saracul aparat ca el nu ti-a facut nimica! Probabil isi ocupa timpul cu intalniri prietena ta... ai tot timpul din lume ca s-o vizitezi.
Se ridica de pe canapea, indreptandu-se spre tanara si apasandu-i cu degetul usor pe frunte.
- De la nervi.. faci riduri! Vrei sa fii de tanara ridata ? se vedea destul de clar ca era un sfat ca sa nu se enerveze ca nu rezolva nimic cu asta.
Puse apoi receptorul peste telefon, inchizandu-l.
- Ah si nu fa pagube! ii sugera baiatul c-o voce de amenintare.
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 3:56 pm

" Parca e mama, chiar mai rau!" Isi zise ea cand auzi pe baiat vorbind de riduri.
- Bine, scuze pentru telefon, sper ca nu i-am facut nimic. Spuse ea de data aceasta calma, fara sa se mai enerveze de ce zise baiatul, desi in mod normal ar fi trebuit sa o faca.
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 4:20 pm

O privi usor, iar era ciudatenia schimbata a comportamentului fetei ce-i aparu in viziunea sa.
- " E om?!" se intreba in sinea sa, nevenindu-i sa creada ca avea nervi, dar lucrul acesta nu-l irita, intr-un mod ciudat, se bucura ca nu a reusit s-o enerveze si acum.
- Acu ca tot stam prin preajma de ceva timp, ia un loc si incepe sa-mi povestesti despre tine!
Nici dansuia nu-i venea sa creada ce-i zicea gura, curiozitatea asta infernala.
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 6:41 pm

Yue ofta putin, nu prea-i placea sa povesteasca asa mult despre ea.
- Daca esti asa curios sa afli ceva despre mine, pune-mi mai bine intrebari.
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 6:49 pm

- Intrebari, ca pe-un CV? aproape ca vroia s-o lase balta cand auzi faptul acesta, dar totusi iar era impins de curiozitate.
- Bine atunci! statu cateva clipe pe ganduri ca sa-si formuleze intrebarile, iar in scurt timp ii dadu drumul:
- Varsta, zodia, scoala unde inveti, culoarea preferata? Locul preferat de plimbare?
Lasa la o parte intrebarile normale, incepand cu cele anormale.
- Ce fel de lenjerie porti ? De cate ori treci printr-un sex shop?
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 6:55 pm

Yue ramase cu gura cascata cand auzi ultimele intrebari si le ocoli complet.
- Am 17 ani, leu, invat la liceul din centrul orasului, cred ca-l sti, culoarea preferata... cred ca albastru si locul preferat e parcul. Ma rog o anumita zona de acolo...
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 7:11 pm

- " Cum sa nu-l stiu!?" isi dadu acesta seama ca invatza tot acolo, analizand apoi si celelalte raspunsuri. " Interesanta zodie ce nu e potrivnica...!" iar la culoare gesticula un gest in mintea sa.
- Nu ti se potriveste zodia. Nativii din aceasta zodie sunt salbatici si conducatori, pe langa alte calitati asa 'dure', iar tu nu ai niciuna din ele.
Se apropie usor dand cu degetul pe chipul fetei.
- La celelalte intrebari de ce nu raspunzi? Ma lasi sa descopar singur? zambi el usor pervers.
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 7:15 pm

- Atunci mi s-a gresit zodia. Zise ea dand usor din umeri si-i dadu mana baiatului la o parte din preajma ei. Ramase tacuta, neraspunzand in continuare la intrebarile lui.
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 8:13 pm

- Sa iau lucrul asta ca pe un da ? intreba baiatul cand zari reactia fetei, bizara chiar si pentru un om ce isi schimba firea des.
O lua pe sus, ridicand-o in brate si o duse pana in baie unde o aseza deasupra cazii ce era plina cu apa.
- Zici sau iti dau drumul?
O dadu putin mai jos, pentru a crea tensiunea, suspansul.
- Zici sau aflu eu ? se repeta acesta usor.
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 8:18 pm

- Nu, nu raspund la asa ceva! Si oricum nu mi-ai da drumu! Se consola ea singura, sperand ca nu o va face, insa era hotarata sa nu-i raspunda, era niste intrebari prea jenante pentru ea.
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 8:44 pm

- Bine tu ai vrut! dadu baiatul usor din umeri, lasand-o sa cada in apa ce-i facu hainele cam transparente.
- Ti-am dat drumul nu-i asa ? intreba baiatul sunand ca si cum i-ar zice sa nu-l subestimeze, nu stia de ce-i in stare.
- Acum stiu pana si culoarea de care nu am intrebat...! Tanga, XL si complet neagra! vorbi el cu referire la lenjerie.
- Cu timiditatea n-ai sa ajungi departe!
Se gandi ca era timpul s-o scoate din apa, asa ca ii intinse mana pentru a o ajuta.
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 8:45 pm

Yue il plesni peste mana, ghemuindu-se in cada ca baiatul sa numai vada si altceva.
- Lasa-ma, perversule !
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 11:22 pm

- Nu vreau! se incapatana acesta, tragand-o de mana pana ce-o ridica, apoi o prinse de mijloc scotand-o din cada si merse pana in camera, asezand-o pe-un scaun.
Mai intra oleaca in baie si se intoarse inapoi c-un prosop pe care il arunca fetei. Aproape ca ii veni sa-si ceara scuze, dar nu o facu. Lua uscatorul de pe noptiera, punandu-l in prijma si-l dadu prin preajma fetei ca s-o usuce.
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 12:01 am

Ii arunca o privire urata baiatului, apoi se inveli in prosop si lua uscatorul, dandu-i drumu si incepand sa-si usuce parul cu ajutorul acestuia.
" Nu-l credeam ca imi va face asa ceva, dar se pare ca l-am subestimat! "
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 12:45 pm

O privi usor in timpul ce se usca, ridicandu-se din loc si pasi spre usa.
- Cam ce-ai prefera sa te incalzesti ? intreba acesta pe-un ton dur, desi il cam deranja sa nu cumva sa raceasca, dar nu arata lucrul acesta, prefera sa arate ca un adevarat drac in loc.
Se lipi de tocul usii, ca sa poata astepta raspunsul mai bine, indreptandu-si privirea spre tanara.
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 12:47 pm

- Ti-as cere un ceai, dar mi-e frica sa nu-mi pui otrava in el, te cred in stare si de asta.
Spuse ea pe-un ton mai rautacios, insa se calma repede si continua sa-si usuce parul.
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 1:11 pm

- Scuze dar eu obtin ce vreau, indiferent de metode! iesi din camera dupa ce dadu replica, mergand pana in bucatarie.
Ofta usor, azi nu avea nici o menajera acasa, dar cum ii statea in obisnuinta sa se descurce pe cont-propriu, incepu sa prepare el ceaiul. Lasa sa fiarba, punandu-se pe-un scaun din bucatarie, ce-l intoarse invers si astepta.
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 1:18 pm

Mai folosi cateva minute uscatorul, apoi cand parul ei fu aproape uscat, il opri. Se ridica de pe scaun si isi inveli mai bine prosopul, uitandu-se la hainele ei care erau complet ude.
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 1:23 pm

Termina in cele din urma ceaiul, punandu-l intr-o cana si inchise focul. Iesi din bucatarie peste un timp, venind in camera unde ii dadu cana fetei si se aseza langa, privindu-i hainele.
- Vrei sa ti le usuci ? intreba acesta usor, desi stia ca va lua vreme lucrul acesta nu-l deranja.
Se apropie usor de urechea ei si ii sopti:
- Sau vrei sa ramai asa... sexy...?!
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 5:51 pm

Lua ceaiul in mana si-apoi se intoarse spre el.
- Esti tare pervers! Ii spuse ea cu-o privire ciudata. Raman asa, dar nu ca sa fiu sexy, sa nu te gandesti la asta!
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 6:04 pm

- Pei altfel de ce ai oferi imaginea asta unui pervers ? sopti baiatul usor. Daca nu cumva ai cateva planuri impletite cu prostii in minte ?
Nici nu dura mult si incepu sa-si imagineze scenete prin minte, ceea ce-l facu sa rada usor. In imaginatia sa, fata ar fi facut si lucrul asta intr-un mod traznit.
- Ma intreb ce sunete erotice ai scoate! isi spuse ultimul gand cu voce tare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ahmon's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ahmon's room   Ahmon's room - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ahmon's room
Sus 
Pagina 3 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Just a little room!
» Zane's room [get out]
» Rin'z room~
» Qi Yue's room
» My room..............

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Starlight Academy  :: Academie :: Camerele Baietilor-
Mergi direct la: