Starlight Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Starlight Academy

Un forum pentru toti cei care vor sa fie altcineva si sa se comporte ca personajele reale preferate., )
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Rin'z room~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 9:32 pm

Intrase in camera, inchizand usor usa in urma ei. Privi in jurul sau, analizand lucrurile din camera, aranjand bagajele intr'un colt.
Sus In jos
Min

Min


Mesaje : 122
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 8:32 pm

"Fetele sunt de groaza!" gandi tanarul cu mainile la urechi, nimerind prima usa de pe coridor, crezand ca este a sa. Era ud din cap pana in picioare, iar respiratia ii era ingreunata datorita faptului ca alergase. Isi lipise urechea de usa, simtind cum nu se mai aude nimic. Inspira adanc, rasufland usurat.
Brusc, Min si-a deschis ochii, privind prin jurul sau. "Asta nu e apartamentul meu.." isi spuse in gand, observand persoana din incapere. La inceput, ii era teama sa nu pateasca acelasi lucru, insa pe parcurs, ii observa trasaturile, surazand.
-RIN! tipase pe tonul sau copilaresc, imbratisand-o pe la spate in timp ce si-a inchis ochii, uitand pentru cateva momente ca este ud leoarca. Salveaza-ma! Au innebunit..au innebunit..
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 8:37 pm

-huh...? mormai simtind apa din cauza imbratisarii acestuia
-cine a innebunit? intreba intorcandu'si privirea, impingandu'l putin.
-esti ud...ce ai patit? continua pe un ton ingrijorat, privindu'l din cap pana'n picioare
Sus In jos
Min

Min


Mesaje : 122
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 8:46 pm

-Ah..scuze. Eu...eu tocmai am incercat sa ajut o fata cu niste bagaje si, la cat de aiurit sunt la ora asta, am scapat o sacosa, iar atunci cand m-am ridicat am ajuns sub fusta acesteia si m-a acuzat drept pervers. Dar asta nu e tot, sora sa era in apartamentul de langa, si a vazut tot. A aruncat o galeata de apa pe mine...
A povestit intr-un mod extrem de rapid, la urma storcandu-si manecile de apa.
-Credeam ca am nimerit in apartamentul altei fete si voi pati la fel.., sopti, oftand scurt. Dar am dat de Rin..! spuse pe un ton mai vesel, avand impulsul de a o imbratisa din nou, insa isi aminti ca e ud, oprindu-se.
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 8:49 pm

Bufni in ras, ascultandu'i povestea
-ah, next time, nu mai fa pe gentleman'ul, uite ce patesti...mormai continuand sa rada, gandindu'se ce ar putea sa'i dea uscat. Se indrepta spre bucatarie, intorcandu'se cu mai multe prosoape
-haide, trebuie sa te usuci, altfel racesti...sopti zambindu'i, plus ca nu ma poti imbratisa asa, continua pe un ton amuzat
Sus In jos
Min

Min


Mesaje : 122
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 8:55 pm

Acesta se bosumflase usor atunci cand auzise ultima replica a fetei, inchizandu-si in acelasi timp ochii.
-Stiu ca nu pot.., sopti, privind catre prosoapele din mainile acesteia. Mersi~
Se dezbraca de jacheta uda, luand prosoapele, apoi le aseza pe umar, stergandu-si parul cu unul dintre ele.
-Daca n-as fi gentleman, atunci lumea ar zice ca-s nesimtit..
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 8:58 pm

-dar macar nu ajungi ud leoarca...sopti scotandu'i limba, razand la final
-eh, vei fii mai atent pe viitor, oricum ai noroc, ai nimerit la mine, nu vreau sa'mi imaginez cum era sa dai de alta fata, ajungeai pe jumatate mort acasa...
Ii lua jacheta, intinzand'o in alta camera pentru a se usca, intorcandu'se rapid inapoi, privindu'l scurt.
Sus In jos
Min

Min


Mesaje : 122
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:04 pm

Dupa ce se ciufulise cateva minute bune, acesta se opri, ridicand o mana in aer, iar cealalta o indrepta catre piept, inchizandu-si ochii cu un aer de seriozitate.
-Eu, Kim Young-min promit solemn ca pentru urmatoarele 3 luni nu voi mai ajuta nici o fata cand e vorba de bagaje!
Dupa aceasta promisiune, tanarul si-a deschis ochii, revenind la ritmul obisnuit.
-Eh, bine, poate doar pe Rin.., sopti cu un zambet pe buze, reluand uscatul parului cu prosopul.
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:06 pm

Bufni in ras cand auzi juramantul lui, privindu'l atenta.
-mda, eu nu'ti voi face nimic, chiar daca as avea motiv...te cunosc, si stiu cand faci ceva cu intentie, sau cand esti doar ametit...sopti, razand
Sus In jos
Min

Min


Mesaje : 122
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:13 pm

Baiatul lasa prosoapele jos, simtindu-si bluza cum se lipeste de piele.
-Dar eu sunt un ingeras..., adauga cu privirea indreptata spre tanara, gesticulandu-se intr-un mod angelic.
Reveni cu mana spre materialul umed, tragand usor de el, fara sa-si miste privirea de la fata.
-Si ingerasul tot nu te poate imbratisa fiindca e ud..uuud! spuse, dand drumul materialului.
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:16 pm

-asta e pedeapsa pentru ca nu a fost atent...sopti, privindu'l amuzata
-woah, nu cred ca am sa'ti dau haine de schimb...desi, parca aveam un tricou mai larg, trebuie sa verific, zise indreptandu'se spre un bagaj, incepand sa arunce in toate directiile haine, dand peste acel tricou
-finally xD mormai, indreptandu'se spre acesta, punandu'l pe langa el sa vada daca ii e bun
-perfect ^^
Sus In jos
Min

Min


Mesaje : 122
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:22 pm

Baiatul devenise usor confuz, indreptandu-si privirea spre tricou.
-Si acum porti tricouri largi? Norocul tau ca nu sunt..imens, sopti amuzat, luandu-i tricoul din mana.
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:23 pm

-eh, doar pe asta il mai am...sopti, razand scurt. Corect, nu aveam atat de larg...deci, il iei pe asta, sa inteleg? intreba dandu'i'l
Sus In jos
Min

Min


Mesaje : 122
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:29 pm

-Intelegi bine.
Baiatul aseza tricoul pe marginea unui fotoliu, agatandu-si mainile de materialul bluzei. O indepartase, ramanand in bustul gol. Datorita miscarii bruste, parul acestuia arata ca bagat in priza, insa nu bagase de seama. Se imbraca repede, parul sau avand aceeasi forma "spontana".
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:31 pm

Il privi, observandu'i coafura, nereusind sa se abtina din ras, ducandu'si mana la gura, incercand sa se opreasca
-p..par..ul, sopti aceasta, continuand sa rada
Sus In jos
Min

Min


Mesaje : 122
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:35 pm

-Ce? Ce-i cu el? intreba usor incurcat, cautand cu privirea un geam, o oglinda, orice.
Roscatul isi intalnise reflexia intr-o oglinda din colt, deschizandu-si larg ochii la vederea acesteia.
-P..parul..parul! spuse, incercand sa-l aranjese, insa acesta se ridica la loc. Ah, zici ca-s un doctor nebun..
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:37 pm

-ah, cat timp nu faci experimente pe mine, sau sa ma ataci, nu ma intereseaza...numai ca, nu te mira de faptul ca voi continua sa rad...murmura, nereusind sa se opreasca din ras
Sus In jos
Min

Min


Mesaje : 122
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:41 pm

Min se bosumflase usor, intorcandu-se catre tanara.
-Nu-mi da idei.., sopti, observand cum aceasta nu reusea sa se abtina din ras.
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:42 pm

-eh, eh, gomen~ sopti, continuand sa rada privindu'l
-voi muri~ prea mult ras strica...sopti mai mult pentru ea
Sus In jos
Min

Min


Mesaje : 122
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:48 pm

Roscatul privi prin jur, intalnind niste ochelari pe marginea mesei. Ii lua, asezandu-i la ochi. Desi erau destul de mari..tipic pentru Rin.
Isi intoarse privirea spre tanara, zambind in coltul gurii.
-Atunci hai la operatie, doctorul e aici.
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:49 pm

-h-huh? ce operatie? nu sunt bolnava...din cate stiu, murmura, continuand sa rada, privindu'l
Sus In jos
Min

Min


Mesaje : 122
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:54 pm

-Ca sa nu mori de ras.., adauga, cu intentia de a se apropia de tanara.
Cu acei ochelari la ochi, ar fi putut sa starneasca rasul din nou.
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 9:56 pm

-asta e imposibil...mai ales ca acum mai ai si ochelarii mei, sopti, tinandu'se cu mana de stomac, continuand sa rada
Sus In jos
Min

Min


Mesaje : 122
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 10:01 pm

-Gata cu rasul..!
Acesta se apropie mai mult, asezandu-si mainile pe umerii ei. O scutura usor, incepand si el sa rada, rasetul fetei intotdeauna a actionat contagios asupra baiatului.
Se opri treptat, imbratisand-o.
-Ingerasul si-a primit imbratisarea!
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 10:03 pm

-mda, si de data asta a fost uscat...sopti, imbratisandu'l si ea
-ah, ai reusit sa ma faci sa ma ametesc, sopti, zambind amuzata, sprijinindu'si capul pe umarului acestuia
Sus In jos
Continut sponsorizat





Rin'z room~ Empty
MesajSubiect: Re: Rin'z room~   Rin'z room~ Icon_minitime

Sus In jos
 
Rin'z room~
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Qi Yue's room
» My room..............
» Just a little room!
» Mel's rOom
» Alice's room!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Starlight Academy  :: Academie :: Camerele Fetelor-
Mergi direct la: