Starlight Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Starlight Academy

Un forum pentru toti cei care vor sa fie altcineva si sa se comporte ca personajele reale preferate., )
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 La Cabinet

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 5:53 pm

- " De ce eu?!" se simti in pozitia in care trebuia sa spuna ceva ce nu ar dori sa spuna. " Chiar acu mi-as dori sa pot minti!"
Ofta usor, asezandu-si bratele mai bine pe masuta din mijloc si isi apleca privirea.
- Numele meu e Jiang Meng.. numai ca Ahmon mi se spune.. prin Meng se intelege relatia mea de rudenie cu presedintele scolii.. deci stiu cam tot ce misuna pe aici si tot ce sta la locul sau.
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 5:58 pm

-Ok.....e bine sa fi la curent cu tot,spuse fata incercand sa nu para deloc afectata de aceasta veste
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 6:14 pm

Zambi incetisor, minune o spuse.
- Deci daca ar fi asemenea caz, as fi al 2-lea om ce ar auzi. Oricum lasam zvonurile... care e parerea ta pana acum ? In afara de batai, caci nu chiar toata lumea le practica mai sunt si cateva raritati ce sunt mai ... hmm normali sa zicem si stiu sa stea la locul lor. Incepe si tu.. cati sau dat la tine, cu cati profesori te-ai ciondanit..! incerca acesta sa-i dea un start de inceput.
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 7:28 pm

-: )) Cati sau dat la mine?? sunt prea urat sa se uite cineva la mine ; )) si cu cati profesori m-am ciondanit poi pana acum cu bioloaga baba enervanta Evil or Very Mad
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 8:05 pm

- Aww that's a pity ...! In loc s-o ciondanesti tu pe ea, a facut-o ea pe tine...! dadu acesta usor din cap in semn ca 'nu-i bine'. Si personal nu consider ca esti urata! Probabil ca inca nu e timpul, dar asta nu inseamna ca nu vine! Ce studiezi? intreba acesta din curiozitate, ceva ce nu-l lasa niciodata, ce nu se gandea vreodata sa-l lase. " Si iat-o cum incepe din nou!" gandi el cu referire la acel lucru.
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 8:40 pm

-Eu?? sa studiez??am doar o viata macar pe aia so traiesc nu vreau sa-mi pierd timpul cu asa ceva desi ar trebui sa ma pun cu burta pe carte T_T comentatul la profi iau facut sa aiba pica pe mine so pot sa invat de 10 ei o sa-mi puna mereu ma-i putin asa ca nu merita .
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 8:55 pm

Incepu sa rada cam observabil, acoperindu-si rapid gura cu podul palmei.
- Nu ma refeream sa tocesti in sine... Ma refeream la ce profil esti...!? Si asta e meseria de prof, sa se razbune pe cei la care predau, cu asta nu ai ce-i face si nimeni nu are ce-i face. Mie unul nu-mi pasa ce note pun, stiu ca nu ma oglindesc...
Se abtinu din ras in acel moment, continuandu-si ideea:
- Deci la ce profil esti?
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 9:29 pm

-Limba romana si limbi straine
Off: nu stiu la ce te referi sper ca am zis corect
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 9:55 pm

- Adica filologie ? presupuse acesta usor. Daca te-ai inscris aici inseamna ca iti plac mult celelalte culturi si totodata iti place sa calatoresti hmm ... am dreptate ? incerca el sa se asigure.

OFF: merge si asa : )) la profiluri ma refer: filo, mate-info, chimie-biologie, pedagogie, pshihologie. Cum are orice liceu sau fac.
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 10:49 pm

-Da filologia aia : ))si da chiar imi plac celelalte culturi dar nu-mi place Asia si nu nu ma refer la trupa aia de fete : ))asa si da imi place sa calatoresc sunt mai tot timpul in miscare .
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 11:53 pm

- Dragutz! " Ciudat la Asia...!" Da mi-am dat seama ca te referi la continent..! chicoti acesta usor. Hmm atunci ce tzara te atrage si cam spre ce ai vrea sa te indrepti ? intreba tanarul extrem de curios. America? intr-un final ajunse tot la nume de continent dupa cum ii daduse si fata.
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 03, 2010 12:00 am

-Nu eu vreau sa merg in Franta ,spuse fata mandra de ce spus uitand sa raspunda si la a 2 intrebare.
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 03, 2010 12:12 am

- Deci nu era America.. hmm Franta ? ramase tanarul putin mut. Spre ca la Disney Land...! glumi pe urma, uitandu-se catre fata.
- Deci ce te atrage aici ? intreba acesta cu referire la tara, nu putea nega ca nu erau lucruri ce te putea atragea spre ea, dar pentru el, nu chiar asa de deosebite.
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 03, 2010 11:47 am

-Poi imi place ma-i ales limba si accentul ala al lor + ca vreau sa vad turnul Eiffel da si sa nu uitam acolo e o lume minunata si magica
Off: asta am luato de la Hannah Montana : )))
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 03, 2010 12:55 pm

- " Destul de interesant !" zambi baiatul usor tanarul in mintea sa. Si planuiesti sa te duci intr-o perioada apropiata? Excursie sau imediat ce termini scoala ? dadu acesta cateva exemple, care trecu pe moment prin minte.
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 03, 2010 3:01 pm

-Nu stiu sigur daca ma vor lasa parinti T_T ei vor sa mergem inapoi in tara natala adica Anglia dar mno cred ca sunt destul de mare sa pot sa iau un avion si sa fug in Franta si sa nu uit de dictionar.Cine stie...
Fata sta oleaca pe ganduri dupa care continua cu o intrebare:
-Dar tu pe unde vrei sa calatoresti??
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 03, 2010 6:08 pm

- Eu ? ramase acesta surprins ca nu ii se daduse locatie anume. Eu as vrea oriunde, dar numai in Europa nu.. Mi-ar placea sa vizitez Hollywwod-ul, DisneyLand, Marele Canion in America si totodata mi-ar place si plaja artificiala, geishele, palatul din Japonia.. Nu cred ca m-am gandit in mod personal, as vrea sa merg in mai mult locuri..
Mai statu putin pe ganduri si apoi zise:
- Cred ca as vrea Korea cel mai mult asa ca raspuns..!
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 03, 2010 7:09 pm

-Mmmm n-am fost niciodata pe acolo ce este acolo?? e tara aia cu limba ciudata??sau nu-i nici tara?? ; ))
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 03, 2010 10:58 pm

- Multe tari au limbi ciudata si da aceasta e printre ele. Ce e interesant pe acolo? E tara in sine... cladirile lor, industria uriasa ce o au, oamenii prietenosi...!
Incepea sa-si imagineze capitala acesteia, Seoul, zambind usor.
- Cum ar fi ceva ce nu poate fi atins! remarca acesta usor. Dar mai mult ma atrage o trupa de acolo, presupun ca asta mi-e principalul motiv.
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeLun Ian 04, 2010 9:05 am

-Poi din cate mi-ai spus pare o tara interesanta
-Si despre care trupa vorbesti??
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeLun Ian 04, 2010 6:44 pm

- Sa vedem...! Au mai mult nume dar in general li se spun TVXQ...!
Rase usor.
- Sincer pare intr-adevar prostesc ce zic acum! realiza intr-un final, dar stia ca nu s-a putut abtine.
- Imi cer scuze! sopti acesta, uitandu-se catre tanara.
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 05, 2010 8:54 pm

-Nu e prostesc : )) desi numele mi se pare cam exagerat cred ca ma duc si eu in Rusia dupa Severina da ma duc sa rad de accdentul ei nu de alta : ))
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 05, 2010 10:39 pm

- Wow...! isi spuse acesta uimirea cu voce tare. Asta e un lucru foarte interesant...! chicoti incet, imaginandu-si sceneta.
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 05, 2010 10:54 pm

-Sa sti o sa fiu pe burta de ras si poate o nimeresc cu o pruna in cap ,spuse fata razand
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 05, 2010 11:26 pm

- Vad ce deja incepi a exersa! remarca baiatul usor si zambi. Eh macar rasul prelungeste viatza...!
Sus In jos
Continut sponsorizat





La Cabinet - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La Cabinet   La Cabinet - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
La Cabinet
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Starlight Academy  :: Back 2 School! :: Infirmierie-
Mergi direct la: