Starlight Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Starlight Academy

Un forum pentru toti cei care vor sa fie altcineva si sa se comporte ca personajele reale preferate., )
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 La subsol...

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorMesaj
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

La subsol... - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: La subsol...   La subsol... - Pagina 13 Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 11:46 pm

In acea clipa nu mai gasi nici un cuvant ca sa raspunda baiatului, insa tresari usor cand ii simti mana in acea zona.
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La subsol... - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: La subsol...   La subsol... - Pagina 13 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 12:11 am

Isi strecura mana printre coapsele fetei si zambi usor cand o simti pregatita. Nu mai facu altceva decat s-o sarute intr-un mod extrem de salbatic, ce-i acoperi complet gura. Intra inauntrul fetei, foarte usor, apa fiindu-i in avantaj, iar sarutul o distragere.
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

La subsol... - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: La subsol...   La subsol... - Pagina 13 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 12:15 am

Qi Yue scapa un mic suspin printre buzete si il stranse incet pe baiat in brate, in timp ce-si inchise ochii si raspundea la sarut, incepand sa se joace cu limba baiatului.
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La subsol... - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: La subsol...   La subsol... - Pagina 13 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 12:22 am

Ii prinse limba intre buze si o trase in gura sa usor, la final chiar o musca gentil. Se dadu mai inapoi, incat sa-si permita miscarile, incepea sa iasa si sa intre alert in trupul fetei, avand un avantaj extrem de bun.
- Sincer cred ca ar trebui s-o facem mai des in cada! zambi tanarul in coltul gurii venind in preajma urechii si o musca de lob.
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

La subsol... - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: La subsol...   La subsol... - Pagina 13 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 12:26 am

- Da? Chiar iti place loc asta? Intreba ea printre cateva gemete. Pentru o clipa il stranse mai tare in brate, apoi slabi putin stransoarea si isi strecura o mana prin parul baiatului.
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La subsol... - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: La subsol...   La subsol... - Pagina 13 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 12:41 am

- Hmm si inca cum...! raspunse acesta, asezandu-si mainile pe talia fetei si strangand-o usor in timp ce se mai tot misca, facand cateva suspine usoare.
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

La subsol... - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: La subsol...   La subsol... - Pagina 13 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 12:45 am

Qi Yue incepu sa-si plimbe mainile pe spatele baiatului si incepu sa-si muste buza inferioara, scotand cateva gemete.
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

La subsol... - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: La subsol...   La subsol... - Pagina 13 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 12:54 am

Ii placu sunetele fetei asa de mult, incat o cuprinse cu tarie.
- Hmm nu ma mai satur de tine...! spuse acesta in timp ce veni la chipul fetei si o saruta suav.
Sus In jos
Qi Yue

Qi Yue


Mesaje : 534
Data de inscriere : 30/12/2009
Localizare : In my crazy world

La subsol... - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: La subsol...   La subsol... - Pagina 13 Icon_minitimeSam Feb 06, 2010 12:57 am

Cand simti cat de tare o stranse baiatul in brate incepu si ea sa faca acelasi lucru, in timp ce il saruta, savurand din plin momentul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





La subsol... - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: La subsol...   La subsol... - Pagina 13 Icon_minitime

Sus In jos
 
La subsol...
Sus 
Pagina 13 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Starlight Academy  :: Academie :: Subsolul-
Mergi direct la: