Starlight Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Starlight Academy

Un forum pentru toti cei care vor sa fie altcineva si sa se comporte ca personajele reale preferate., )
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 My Dream Come True!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Alice
Admin
Alice


Mesaje : 268
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 26
Localizare : pe scaun!

My Dream Come True! Empty
MesajSubiect: My Dream Come True!   My Dream Come True! Icon_minitimeMar Ian 05, 2010 8:48 pm

Hey’yo! Ma numesc Sophie! Multi oameni imi spun Soph. Nu stiu dece, caci nu sunt caine!! Dar Justin poate sa imi spuna asa cat vrea, cred. Nu ma enerveaza. Cred ca vreti sa stiti cine e Justin, asa’i? Pai, daca cititi cuminti si promiteti sa nu radeti de mine, ok, am sa va explic:

Hmpf, ziua intunecata nu mai trecea odata! Voiam sa scap de scoala, ca sa intram mai repede in vacanta. Am rupt o foaie din caietul de franceza si am inceput sa scriu ceva pe ea. Ma uitam la Cindy. In sfarsit am terminat de scris si l-am rugat pe unul dintre colegi sa se uite sa vada ce scria pe foaie. A inceput sa o dea la toti colegii, si in curand, toata lumea aflase de planul meu. Voiam sa ii urmaresc pe Dream in vacanta! Va place cumva rock-ul? Dar Dream? “Cine sunt dream?” Va aud eu ca va intrebati acum. Ascultati-ma atenti, caci am sa spun asta numai o data. Dream e cea mai tare trupa de rock din lume. Au castigat multe premii si unul dintre membrii mi-a dat un autograf! Justin. Inainte nu imi placea cum canta de loc. Asta pana a scris cel mai frumos cantec pe care l-am auzit in toata viata mea. Eram la concertul trupei atunci, deci normal ca stiu! Justin se uita dupa cineva printre fanii care incercau sa sara pe scena. Eu doar am ramas acolo, holbandu-ma la el. M-am uitat la prietena mea cea mai buna, Cindy. Avea inimi in loc de ochi. Cand mi-am intors din nou privirea spre brunet, se uita la mine. DA! Nu mint..puteti sa il intrebati..cand mai vine pe aici. Rosisem, iar Cindy se uita cand la Justin, cand la mine, zambind malefic si spunand ca abia asteapta sa se termine concertul. Ma uitam la ea de parca ma injurase.
-CE??! Tipasem, toata lumea intorcandu-se spre mine. Justin se oprise din cantat si se uita la mine amuzat. Ce era cu el? Nu eram asa de amuzanta. Si speram ca nu va rade de mine. Linistea a mai durat putin, dar unul dintre membrii trupei a inceput sa cante din nou. Fanii uitasera de mine si incercau sa sara pe scena din nou. Justin statea in mijlocul scenei incercand sa cante. Nu reusise. Arata de parca cineva lar fi pleznit. Inca se uita la mine.
-OMG!! Justin Clark se uita la mine!!! Radea Cindy, uitandu-se la Justin si facandu-i cu mana. Justin nu misca. Oftase, aruncand microfonul spre mine. Am rosit din nou, prinzand microfonul. Imi facuse semn sa vin pe scena. Toata lumea imi facuse loc de parca eu eram rockstar-ul. Incercam sa ma urc pe scena, aproape incepand sa injur. Justin ma ajutase sa ma ridic pe scena.
-Stii melodia “My dream come true?” Ma intrebase, uitandu-se la mine. Zambeam la el.
-Este melodia mea preferata! Il priveam adanc in ochi. Muzica de la melodia mea preferata incepuse. Inca ma uitam la brunet.
-DREAM, DREAM, DREAM! Tipau cu totii. Chitaristul ridicase din maini, intrebandu-ma cum ma cheama. I-am spus cum ma cheama si incepuse sa tipe “Soph! Soph! Soph!” si in curand toti tipau numele meu. Strangeam microfonul in mana. Cindy tipa cel mai tare: “HAI SOPH!! AIA E PRIETENA MEA CEA MAI BUNA!!!!!!” Incepusem sa cant. Justin canta cu mine. Si atunci, in ziua aceea, am stiut ca totul se va schimba. Pentru amandoi.
Sus In jos
https://starlightacademy.forumgratuit.ro
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

My Dream Come True! Empty
MesajSubiect: Re: My Dream Come True!   My Dream Come True! Icon_minitimeMar Ian 05, 2010 8:50 pm

Cum am zis penal cu P mare draga zozo rad cu ochii in lacrimi "soph ,soph,soph" trebuia sa fie rupeata-i gatu rupeata-i gatu rupeata-i gatu : ))) = )))
Doh iti ador ficu ca mor de ras = ))) cel mai stralucit fic pe care l-am vazut : ))
Nu chiar imi place :X
Sus In jos
Alice
Admin
Alice


Mesaje : 268
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 26
Localizare : pe scaun!

My Dream Come True! Empty
MesajSubiect: Re: My Dream Come True!   My Dream Come True! Icon_minitimeMar Ian 05, 2010 9:02 pm

OMG! =)) Lol, thanks! Mai lucrez eu la Cap 2 dar nu acum! :))
Sus In jos
https://starlightacademy.forumgratuit.ro
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

My Dream Come True! Empty
MesajSubiect: Re: My Dream Come True!   My Dream Come True! Icon_minitimeMar Ian 05, 2010 10:33 pm

Asa sa continui zwz imi face placere sa rad de tine : ))
Pardon cu tine : )) cu tine de tine : ))
Sus In jos
Brookelle
Admin
Brookelle


Mesaje : 271
Data de inscriere : 30/12/2009

My Dream Come True! Empty
MesajSubiect: Re: My Dream Come True!   My Dream Come True! Icon_minitimeMier Ian 06, 2010 11:04 am

da chiar e tare xoz
=]] si aia cu Soph Soph Soph chiar e interesanta :> :))
Sus In jos
Alice
Admin
Alice


Mesaje : 268
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 26
Localizare : pe scaun!

My Dream Come True! Empty
MesajSubiect: Re: My Dream Come True!   My Dream Come True! Icon_minitimeMier Ian 06, 2010 7:59 pm

Oke! Mersi :* Capitolul 2!!!

Dimineata urmatoare era groaznica. Pentru Cindy. Defapt, daca ma gandesc mai bine, nu pentru ea, ci pentru mine. Chiar in momentul in care ajunsesem la scoala, si am intrat in clasa, toata lumea a inceput sa strige “SOPH!! Te-am vazut ieri la concertul lui Dream!! OMG!!!” . Cindy a sarit in fata mea, intorcandu-se spre elevii nostri.
-He-ll-ooo? Scuzati-ma, dar daca vreti un autograf, atunci trebuie sa platiti 10 dolari. Ok? Tipase Cindy. Toata lumea o auzise. Daca nu era prietena mea, as fi tipat si eu la ea. Si toata ziua, in loc sa fiu la ore, le dadeam autografe elevilor. Si Cindy facea bani, in caz ca nu va-ti dat seama. 1000 de dolari intr-o zi. Woah. Ora de muzica era ora pe care o asteptau cu toti. A trebuit sa cant. Da. Si a fost GROAZNIC! Toata lumea se holba la mine. Uite asa: O.O . In sfarsit se terminase scoala. Am iesit repede din scoala, tragand-o pe Cindy dupa mine. Vorbea cu cineva. Nu voia sa imi spuna cu cine.
-Da! Sigur..peste 3 ore??? Bine, bine! Vom fi acolo. Zbye!! Spunea Cindy.
-Asa, despre ce era vorba? Am intrebat, curioasa.
-Vino! Am o surpriza pentru tine!!! A inceput sa ma tarasca de parca eram un caine. Incercam sa scap.
-IMI SPUI UNDE MERGEM??? Am tipat la ea. Mi-a dat drumul.
-Ok, ok! Ofta Cindy. –Tu te duci la tine acasa, eu ma duc la mine, si ne intalnim la studio-ul din oras, ok?
Am dat din cap in semn ca da. Am fugit pana acasa si am cautat niste haine dragute in care sa ma schimb. In timp ce aruncam bluze si pantofi peste tot prin camera, fratele meu mai mare, David, intrase la mine in camera, ferindu-se de tot ce aruncam.
-Hey, hey! Termin-o! Sarise langa mine.
-Ce cauti aici??!?!?! IESI! Am inceput sa-l imping spre usa.
-Oi! Te-a sunat Cindy! Hey, spunem cateceva despre ea..
-Shut up, pervy! Ai prietena sau sa spun: PRIETENE! Huh, ai uitat deja de saraca Pansy! Dar Daisy? Si Camilla? Tipam. Intr-un final iesise afara, razand de mine. Am gasit insfarsit o bluza alba cu un trandafir negru pe ea, si o fustita neagra, nu prea scurta. Am inceput sa ma pieptan, iar apoi m-am incaltat in niste pantofi cu tocuri mici. Ma plimbam cu telefonul in mana. Intr-un final, am iesit din casa, ajungand la studio intr-o jumatate de ora. Cindy ma astepta acolo. Cu-cu-cu..OMGGGGGG!!!! Ramasesem nemiscata.
-HAI!! VINO AICI! Tipa Cindy, razand de mine, la fel ca David. Ma apropiasem mai mult de studio. Langa Cindy era-era..IIIPPPP!! JUSTIN CLARK!!!!!!!!! Si..mda..chitaristul..hello. Am ajuns langa ei.
-H-h-heya! Ma uitam in alta parte. Cindy zambea. Justin se uita si el tot in alta parte. Chitaristul isi dadea ochii peste cap. Nimeni nu mai spusese nimic, ci doar am mers in cladirea uriasa. Cindy si chitaristul au plecat sa se intalneasca cu ceilalti membri Dream. Ramasesem cu Justin.
-Eu-ma gandeam ca-stii..Am spus amandoi in acelas timp. –Spune tu primul/prima.

Am bufnit amandoi in ras. Am inceput eu.
-Ce..caut eu aici? L-am intrebat. Rase mai tare.
-Se pare ca Cindy nu ti-a spus, nu? Trebuia sa canti cu mine azi. Dar se pare ca a uitat sa iti spuna. Zambi Justin, uitandu-se spre microfoane. –So, ce mai asteptam?
Am zambit, mergand spre unul dintre microfoane. Langa ele, erau niste carti de cantece. Am deschis-o pe prima. Wow!! Perfecta melodia. Incepusem sa cant. Justin venise langa mine. A luat un microfon si a inceput sa cante si el cu mine. Auzisem niste rasete in spatele nostru. Inca cantand, ne-am intors amandoi. Uhh..voiam sa o omor pe Cindy! Chiar acolo, zambind, razand, si facand baza de noi, erau toti membri Dream si Cindy.
-Uuu, Soph! Nu stiam ca ti-ai facut deja iubit! Si esti asa mica! Hmm. Cindy se tinea de burta. –Auci! Ma doare burta! Hai baiete, ca noi suntem aici sa vedem cum o saruti!!!
Justin arata de parca cineva ii furase placinta din fata lui. Rosise rau de tot. Daca nu stiam cum il cheama, ii spuneam: Tomato Man. Cindy radea mai tare, iar ceilalti incepeau sa faca sunete de pupici. Rosisem la fel ca Justin. Ma uitam cand la el cand la Cindy.
-Eu cred ca..trebuie sa plec.. Ma enervasem rau pe Cindy. Justin se uitase repede la mine, de parca ma intreba: Dar melodia? Cum ramane cu melodia? Insa nu imi pasa. Am pus microfonul jos si am oftat, iesind afara repede. Ajunsesem acasa intr-o ora, caci ma oprisem la o cafenea. In fine. So cand am ajuns m-am asezat pe pat, mai nervoasa ca niciodata. Imi suna telefonul. L-am luat si am raspuns, insa m-am prefacut ca era robotul.
-Hey’yo! Ati sunat la Sophie! Sorry, insa nu este aici chiar acum. Lasati un mesaj dupa beep. Uh..BEEEEP!!
-Hey, Soph..Spuse o voce de baiat. M-a holbam la telefon apoi l-am pus la ureche. –Uhh..imi pare rau pentru ce s-a intamplat mai devreme. Chiar nu stiam ce puneau idiotii astia la cale. Deci, sper ca intr-un fel nu esti suparata pe mine. Umm, doar ca sa stii, am..plecat..din trupa..nu prea puteam sa ii mai suport pe ceilalti si felul in care radeau de tine. Si iti spun din nou..: imi pare foarte rau..
M-am holbat in continuare la telefon. Justin inchisese, deci nu avusesem timp sa vorbesc cu el. I-am salvat numarul de telefon, si am apasat Call. Nu stiam ce sa spun, insa trebuia sa incerc sa ii spun ca nu era vina lui. Nu raspundea. Ma simteam nasol. Am inchis telefonul si m-am schimbat in pijama, asezandu-ma in pat si acoperindu-ma cu patura. Trebuia sa astept pana dimineata.
Sus In jos
https://starlightacademy.forumgratuit.ro
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

My Dream Come True! Empty
MesajSubiect: Re: My Dream Come True!   My Dream Come True! Icon_minitimeMier Ian 06, 2010 8:12 pm

Da frumos frumos acum sa ma apuc sa citesc mai comentez dupa : ))
da ce importanta erai cu autografe deale deale viata de vedeta pe capu lu zoz
: )))
Si vaca aia Cindy asa parca profitoarea naibi : ))
Sus In jos
Brookelle
Admin
Brookelle


Mesaje : 271
Data de inscriere : 30/12/2009

My Dream Come True! Empty
MesajSubiect: Re: My Dream Come True!   My Dream Come True! Icon_minitimeMier Ian 06, 2010 9:30 pm

Tare , xoxo esti tare ca si ficul
;x
e tare interesant cu JUSTIN CLARK :))
Sus In jos
Alice
Admin
Alice


Mesaje : 268
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 26
Localizare : pe scaun!

My Dream Come True! Empty
MesajSubiect: Re: My Dream Come True!   My Dream Come True! Icon_minitimeMier Ian 06, 2010 9:56 pm

Hey! Capitolul 3:


A doua zi ma sunase Cindy. Am raspuns.
-SOPH!! Tipa Cindy in telefon.-Ce s-a intamplat?? Dece ai plecat??
-Uhh..din cauza ta?! Tipam inapoi. –Macar cineva a fost mai dragut si m-a sunat!! I-am inchis telefonul, sunandu-l pe Justin. Telefonul a sunat de vreo 3 ori, apoi cineva raspunse.
-Da? Soph? Auzeam vocea ingrijorata a brunetului. –Esti tu?
-D-da. Am raspuns, incet. Il auzisem spunand cuiva ca sunt ok.
-Nu imi vine sa cred ca m-ai sunat! Esti bine, nu? Ai primit mesajul meu.. Ma bombarda cu intrebari. Incercam sa ii raspund, insa nu puteam caci nu astepta raspunsurile. Ma intreba in continuare. Nu l-am mai ascultat, ci am cazut pe ganduri. Cand mi-am dat seama ca inca vorbesc cu el, am inceput sa ascult din nou. –...si ma gandeam ca daca ai timp, ne putem intalni la un restaurant sau ceva de genu’. Zambeam larg.
-Normal! Sigur! Cand? Intreb eu, asteptand raspunsul lui.
-Nu stiu. Cam pe la 7?
-Dap! Ora perfecta! Inca zambeam larg. Cand am inchis telefonul, am inceput sa dansez prin camera, cantand. M-am imbracat in uniforma stupida a scolii, apoi m-am dus..well..la scoala! In sfarsit cand am ajuns, profa zambea. Toata lumea radea.
-As vrea sa vi prezint pe noii colegi ai vostri!! Tipa profa. –Jullie Van Der Woodsen. Si...Justin Clark! Ma uitam la profesoara de parca inebunise. Justin si Jullie au intrat in clasa. Toti baietii se uitau la Jullie. Unii aveau inimioare in ochi, altii salivau ca niste porci. Fetele se uitau la Justin si, la fel ca baietii: Inimioare si saliva. Justin mi-a facut cu mana.
-Cred ca poti sta langa domnisoara McKayne. Vad ca va cunoasteti destul de bine. Spuse profa insfarsit. Brunetul se asezase deja langa mine. Se uita si el la Jullie. Imi venea sa il pleznesc, insa l-am lasat in pace. Pana la prima pauza!
-Hey, Justin! L-am salutat cand eram in pauza. Ochii lui erau inca spre Jullie, de parca aveau lipici pe ei.
-Hey..Raspunse, incet, de parca nu conta daca eram acolo sau nu. –Imi faci cunostinta cu fata aia? Ma holbam la el. Pe mine ma intrebase daca vreau sa merg cu el la restaurant dupa ore, la 7! Si acum voia sa ii fac cunostinta cu AIA???
-Bine! Am raspuns. Stupid, ha? Am alergat spre Jullie. –Hey’ya!
Jullie s-a oprit din mers, intorcandu-se spre mine si zambind larg. Ma uitasem in spatele meu. Justin era acolo, zambind la Jullie.
-Hey! Raspunsese Jullie. –Eu sunt Jullie. Well, desigur, asta ati aflat deja! Bufni in ras de parca as fi spus o gluma. Micul Brunet Nesimtit si Tradator bufnise si el in ras.
-Ce e asa amuzant?!?! Am spus intr-un final, impingandu-i pe amandoi. –Vreti sa va arat scoala sau nu?
-Sigur. Au spus amandoi de-odata. In timp ce le aratam scoala..si vorbeam singura, ei susoteau in spatele meu. Cand m-am intors spre ei, se tineau de mana! ARGHH!! Ok, gata! Era oficial: O URAM PE JULLIE!! Am terminat de aratat scoala noului cuplu idiot.
-Umm..Soph? Justin vorbea cu mine. –Imi pare rau, insa nu pot veni sa te iau deseara la 7! Poate vrei sa vi cu Cindy sau il trimit pe Ryan dupa tine?
-Bine. Am murmurat. Il priveam cu o privire care speram ca va spune: Te omor eu, las ca vezi tu! Mergeam ca proasta, fara sa ma uit in spate. Am dat cap in cap cu cineva.
-Yo! Ai grija pe unde mergi, pustoaico! Rasese un idiot mare si handicapat de mine.Apoi a vazut cine sunt. –Ups! Scuze, Sophie! N-am vrut sa fiu nesimtit! Uhh.. Incerca sa spuna ceva. Mi-am dat ochii peste cap.
-Mda, te iert. Acuma hai pleaca de aici! Iam scos limba, facandu-i semn sa plece. Se uita la mine cu niste ochi de catelusi.
-Cindy vrea sa vorbeasca cu tine. E in biblioteca. Apropo.. Imi sopti ceva in ureche.
-Yea. In your dreams! I-am spus, razand de el.-GET A LIFE! Am ras mai tare mergand spre biblioteca. Cuplul de porumbei care nu ma mai bagau in seama erau tot in spatele meu. Ma urmareau??? Cand am mers in biblioteca, Cindy a fugit repede spre mine.
-SOPH! Dece mi-ai inchis telefonul?! Eram asa de-. Pauza. Se uita in spatele meu. –Oh-no. Facu ochii mari.
-No..e defapt: Oh yes! Am corectat-o, oftand.
-In fine! Voiam sa iti spun ceva!! Sunt cuuuuuu..
-CINE???! Facusem ochii mari, privind pe stiti voi cine asezandu-se la o masa.
-DAVID!! Tipa Cindy. Ochii mei devenisera prea mari.
-CARE David?! Ma uitam prin biblioteca. Oh noooooooooooooooooooooooooooo! DAVID! Fratimiu! –Doar nu vorbesti serios! Idiotul ala are deja 3 iubite! Si tot nu se lasa? Daca n-ar fi fratemiu nas avea curaj sa fac asta! M-am apropiat de David s ii-am aruncat o placinta in fata. –Iti place? L-am intrebat. –E cu capsuni! Aa da..si STAI DEPARTE DE MY BFF! Apoi m-am gandit la ceva. AHA! Am ras malefic.
-S-Sophie..esti bine? Cindy se uita ingrijorata la mine in timp ce lua bucati de placinta din parul lui David si le arunca in gunoi. Planul meu trebuia sa mearga. Oh yea!
-Da-mi numarul de telefon al lui Ryan! Am spus in sfarsit.
-Cine’i Ryan? Se enerva David.
-CINEVA! Am tipat. Cindy mi-a dat numarul lui de telefon si l-am sunat. A raspuns insfarsit peste 20 de minute.
-Hey, Ryan!! L-am salutat.
-Hey..Sophie?
-Mda..eu sunt! Poti sa ma ajuti cu ceva? Am ras malefic.
-Uh..sigur. Cu ce?
-Stii scoala la care invat?
-Normal
-Pai vino aici si iti spun atunci! Bye!! Am inchis telefonul. Cindy si David se holbau la mine. Au bufnit amandoi in ras. Nu m-am putut abtine si am ras si eu. Incepusem sa cant ca proasta cand venise Ryan.
-Hey..you ok? Avea chitara in mana. Parca era lipita de el intotdeauna. M-a tras de mana pana intr-un colt. –Am o idée! Se uita la Jullie si Justin. –Stai calma. Baiatul ala se intoarce la tine. Vei vedea. Ryan avea un zambet diabolic pe fata. Mi-a dat o foaie cu un cantec. L-am citit si aveam cel mai mare zambet pe fata. Cindy si David venisera langa mine, citind si el.
-C-cand?! Am intrebat. Ryan zambea la mine.
-Peste 3 zile!! A tipat. Ma uitam la el de parca ma pleznise. L-am imbratisat. Dap. Chiar acolo, chiar atunci, toata lumea uitandu-se la mine. Justin isi dadea ochii peste cap. Jullie radea. Insa nu ma uitam la ei! Melodia aceea avea de gand sa il faca pe Justin sa se intoarca la mine. Eram sigura de asta.
Sus In jos
https://starlightacademy.forumgratuit.ro
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

My Dream Come True! Empty
MesajSubiect: Re: My Dream Come True!   My Dream Come True! Icon_minitimeJoi Ian 07, 2010 7:20 pm

ma urasti ?? >Razz
reao !
esti o rea daca lu ala Justin ii placea de mine ce te bagi ca o musca ?? >Razz
ma rog next
am eu grija de tine >Razz
Sus In jos
Alice
Admin
Alice


Mesaje : 268
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 26
Localizare : pe scaun!

My Dream Come True! Empty
MesajSubiect: Re: My Dream Come True!   My Dream Come True! Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 2:19 pm

Ok..Cap 4:

Ah da! Nu, nu e dimineata, si nu..nu sunt la scoala! E miezul noptii, si sunt la studioooooo!! YO! Trebuia sa canta cantecul pe care mi-l daduse Ryan. Trebuia defapt sa il exersez. Aveam de gand sa il cant la urmatorul concert Dream, care era in vreo 2/3 zile. Speram ca Justin sa vina. Nu trebuia sa ii placa cantecul. Voiam doar sa stie ca exist! Acum daca era prietenul lui Jullie, nu mai vorbea cu mine si nu ma mai baga in seama. Eram cumva invizibila?! Ryan, David, Cindy si ceilalti membrii Dream: Joe, Josh si Zack se uitau toti la mine in timp ce cantam.
-Uite. Imi tot spunea Ryan. –Versurile care sunt colorate in albastru ar trebuii sa le cante Justin. Acelea cu roz trebuie sa le canti tu. Iar alea cu mov si galben le vor canta David si Cindy. Fratele meu si prietena mea cea mai buna se uitau la mine cu privirea care spunea: NO WAY!! EU NU CANT! Insa nu puteam sa fac nimic. Ryan trebuia sa decida totul. Murmuram cuvintele “Albastru..roz..” de parca eram hipnotizata.
-Bine..dar..acelea in portocaliu..si rosu? Am intrebat.
-E o surpriza. Ranji Ryan, apoi incepu sa chicoteasca. La fel si Cindy, David, Joe, Josh si Zack.
-Ok..sunteti o mare gasca de ciudati! Am bufnit in ras. –Deci, exersam? Toti se uitau la mine.
-Sigur. Au spus toti. In vreo 5 minute am terminat de cantat. Ma plictisisem asa de tare! >< Insa melodia era destul de draguta. In 3 zile trebuia sa cant LIVE. Si cu Justin. Daca venea. Daca nu il oprea Jullie. Daca stiam cine canta versurile portocalii..si rosii. Abia asteptam ziua aceea. Sperand si sperand ca Justin sa fie acolo..
Sus In jos
https://starlightacademy.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





My Dream Come True! Empty
MesajSubiect: Re: My Dream Come True!   My Dream Come True! Icon_minitime

Sus In jos
 
My Dream Come True!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Starlight Academy  :: Diverse :: Fan :: Fan Fic-
Mergi direct la: