Starlight Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Starlight Academy

Un forum pentru toti cei care vor sa fie altcineva si sa se comporte ca personajele reale preferate., )
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Culorile noi

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
W.Zane
Admin
W.Zane


Mesaje : 41
Data de inscriere : 31/12/2009

Culorile noi Empty
MesajSubiect: Culorile noi   Culorile noi Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 9:30 pm

Bun.Deci cred ca ati observat ca s-au schimbat cate ceva [ la skin ma refer]vreau sa aud pareerea voastra,de ce nu,si sugestiile.
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Culorile noi Empty
MesajSubiect: Re: Culorile noi   Culorile noi Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 9:40 pm

am observat, şi mai că îmi doresc vechea temă înapoi >.> aka culorile astea deschise îmi conferă dureri de cap, iar cyan'ul...ah, e izbitor ._.
Nu puteţi încerca ceva mai dark...calm? mai bine negru cu albastru închis, iar culoarea pentru scris alb, sau haide să zicem chiar un albastru deschis, dar liniştitor, nu cyan [ah, deja am ajuns să îl urăsc complet.] Sau totuşi, puteţi încerca chiar şi alte culori...nu trebuie neapărat albastru. Poate fi mov, roşu [vă rog, dacă e, unul închis xD] or, idk, ceva liniştitor.
Sus In jos
Ahmon

Ahmon


Mesaje : 542
Data de inscriere : 30/12/2009

Culorile noi Empty
MesajSubiect: Re: Culorile noi   Culorile noi Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 11:46 pm

Okey hai ca zic si eu pana nu se afecteaza ~> skinul o da din rau in mai rau. Chiar nu simtiti cat de mult supara ochii culoarea asta ce-ti sare? Si yo incep sa-mi doresc tema precedenta inapoi~.~
Nu am nimic cu albastru cu orice nuanta de el.. e culoarea mea preferata... dar nici ca vreau sa-mi 'bulesc' vederea mai mult decat imi este deja. Daca vreti albastru puneti-l pe cel inchis si un fundal mai calm, nu tipator.Vedeti? Asta nu supara!
Dar daca ma gandesc mai bine, cam toata tema ar trebui schimbata complet. De e forum RPG cu personaje reale de ce are tenta anime? [stiu ca s-o mai spus asta odata, dar daca tot va chinuiti la tema sa faceti totul odata] si da ma refer la tenta anime de la banner, avatarurile ce arata mesaje noi, proprii, blocat etc. si la poza de la who's online. Nu mi se pare ca animeul o da in personaj real.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Mesaje : 31
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 30

Culorile noi Empty
MesajSubiect: Re: Culorile noi   Culorile noi Icon_minitimeDum Ian 03, 2010 12:28 am

Okay, acum sunt foarte bune culorile forumului. Sunt calme, okay, etc. Deci e bine acum.
Mai raman butoanele pe care banuiesc ca le veti schimba pentru ca sunt anime si forumul e cu personaje reale. A si, nu uitati ca trebuie sa fie dintr-un singur stil, nu zece. Cam atat.
A si v-as sugera sa scrieti numele forumului si linkul pe banner. Eventual sa il puneti in centru, arata mai bine asa.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Culorile noi Empty
MesajSubiect: Re: Culorile noi   Culorile noi Icon_minitime

Sus In jos
 
Culorile noi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Starlight Academy  :: Welcome! :: Pareri-
Mergi direct la: