Starlight Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Starlight Academy

Un forum pentru toti cei care vor sa fie altcineva si sa se comporte ca personajele reale preferate., )
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 ...despre forum ....un fel de nemultumiri .

In jos 
+3
Shiba-san
Brookelle
Ayumi Hamasaki
7 participanți
AutorMesaj
Ayumi Hamasaki

Ayumi Hamasaki


Mesaje : 6
Data de inscriere : 01/01/2010

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 8:51 pm

Hmmm ..as avea multe de spus despre forum :-? .
1.Banerul si restul forumului ( imagini ) nu se potrivesc fiindca ..hello ..este un forum rpg cu personaje reale ...nu cred ca are ce sa caute imagini anime pe el...
2. In regula : ''11)Fara spam,minim 5 cuvinte intr-un post .'' ..admini cer membrilor sa nu incalce regula si ei sunt aceia care incalca regula .
3.Culoarea scrisului sare prea mult in ochii si sugerez sa o schimbati .
4. Sunt :-? 3 sau 2 admini ..nu stiu exact si chear nu cred ca se ocupa cu forumu .
Cam atatea sunt '' criticile '' mele ...si cred ca nu numai eu consider asta.. .Si sper ca admini sa corecteze greselile facute ...Adminilor daca nu le convine adevarul despre forum pot sa stearga acest post sau sa imi stearga contul .PS : nu vreau sa ziceti ca [,] caut scandal dar astai purul adevart .
Sus In jos
Brookelle
Admin
Brookelle


Mesaje : 271
Data de inscriere : 30/12/2009

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 8:53 pm

Stim ai dreptate eu nu pot schimba nimic de capul meu , Alice este sefa .
Sus In jos
Ayumi Hamasaki

Ayumi Hamasaki


Mesaje : 6
Data de inscriere : 01/01/2010

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 9:10 pm

Zii lui Alice sa schimbe chestii astea sau luati o decizie adminilor .
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Mesaje : 31
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 30

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 9:41 pm

Ayumi, nu ai criticat deloc. Stai sa vezi acum.
Am impresia ca un anumit admin (ala care a schimbat culorile) a vrut sa ne faca in ciuda putin sau sa faca putin misto de noi.
Bai, nene, ce e cu culorile astea? Nu am spus eu ca albastrul verzui nu se potriveste cu orice alta nuanta de albastru? Si admina nu stie ca scrisul negru nu se vede pe fundal negru? Io o astept sa intre la orice topic si sa traga o concluzie.
De fapt, concluzia cred ca o stie bine, dar am impresia ca vrea doar sa faca putin misto de noi. Deci serios, nu cred pe cineva in stare sa modifice in halul asta culorile, cand cineva i-a spus foarte clar ca nu se potrivesc. Bai, lucrez de cand ma stiu cu culorile. Nu vorbesc prostii. Tu de cat timp lucrezi cu culorile? De fapt, itnrebarea este daca lucrezi cu ele.
Deci vrei sa iti zic ce-i cu ele? In primul rand, pe fundal alb nu bagi culoare stralucitoare. la profilul userului de sub avatar este o culoare stralucitoare. In al doilea rand, nu se potrivesc culorile (bla bla ce am spus mai sus) In al treilea rand, cum ai putut sa pui o casuta neagra si una alba cu scris negru? Nu te-ai uitat si tu asa cum se vede? Trebuie sa selectezi mesajul cuiva pe o casuta neagra ca sa il poti citi. Da, putem face asta, dar un forum trebuie sa arate bine. Forumul asta nu arata bine! Este mult mai rau ca inainte. Inainte doar culoarea de la scris si butoanele erau problema. Nu inteleg de ce te-ai apucat sa schimbi culorile intregului forum si sa il aduci in starea asta. Iti repet inca o data, albastrul verzui nu se potriveste cu orice alta nuanta de albastru! Nu merg pur si simplu, nu e vina mea, arata ca naiba culorile de genul combinate.
Deci nu stiu, mi se pare ca ai vrut sa razi de noi putin sau sa ne faci in ciuda.

Edit: Observ ca acum ai schimbat negrul. Bravo, acum chiar nu se mai potriveste nimic cu fundalul.
Sus In jos
W.Zane
Admin
W.Zane


Mesaje : 41
Data de inscriere : 31/12/2009

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 9:45 pm

In primu' rand ,bai! Chiar trebuie sa critici in halul asta? Eu am fost.ok? Asa.In primu' rand hai sa vad si eu ce zic membrii despre asta.Si vedem dupa.

Later: nu am zis ca sa las fundalul asa.
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Mesaje : 31
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 30

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 9:49 pm

Critic pentru ca nus e potriveste absolut nimic. Nu imi sta in fire sa critic frumos, dar, crede-ma, nu critic ca o nesimtita. Am vrut critici mult mai rai decat mine. Eu sunt chiar okay, daca vrei sa vezi critici adevarate iti dau sa vezi ce mi-au comentat mie doua fete la fic pe un forum.
Apoi... Am dat forumul unei fete. Vrei sa stii ce a zis?

.....::RoXxySs::...: bai deci e groaznic
.....::RoXxySs::...: nu se potriveste nik
.....::RoXxySs::...: mai ales culoarea aia deschisa turcoaz sau ce o fi

Fata asta nu sta niciodata pe forumuri, tine cont de asta. Si totusi, uite ca si ea zice ce zice. Discutia nu este facuta in word, daca vrei iti fac print screen.
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 9:57 pm

heh, fără supărare, dar sunt de acord. Culorile nu se potrivesc, ar trebui să existe o armonie între ele...but, aici lipseşte cu desăvârşire. Să nu mai zic că sunt culori deschise [cunosc destui pe care nu îi încântă astfel de culori, eu fiind printre ei, ofc xD]. And, Byga, credeam că te pricepi mai bine la ales culorile [doar am mai fost pe forumuri pe care erai admin >.>]. Eh, sper să le mai aranjaţi, să iasă ceva calumea din forumul ăsta, btw, dacă aveţi nevoie de ajutor sau ceva, nu cred că unii useri s'ar supăra să ajute [mulţi ştim cum e să fii admin].

p.s. Heh, probabil nu ştii cine sunt, dar dacă eşti curioasă, dă un mp şi te lămuresc :]].
Sus In jos
W.Zane
Admin
W.Zane


Mesaje : 41
Data de inscriere : 31/12/2009

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 10:00 pm

Ok.Ar fi bine sa termin cu albastrul.Sper.Whatever.Cred ca ar trebui sa bag un mov.Cred ca ar arata mai bine.Presupun.





OOC: Al,don't kill me.xD I know blue iz` your favourite color,but .. !
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 12:56 am

Doh aveti mila T_T sincer pe mine una nu m-au deranjat culorile ba chiar mi-au placut dar ma rog minoritatea se supune majoritati.......
And he he am zis eu mov:X
Off:Scuze buny na fost intentionat.
Ah si Ayumi are dreptate aici e forum cu personaje reale nu anime banerul chiar nare ce cauta aici.
Sus In jos
Alice
Admin
Alice


Mesaje : 268
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 26
Localizare : pe scaun!

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 1:29 am

Hey! Calmati-va oameni buni! Eu nu vreau certuri. Am incercat sa schimbam culorile si tema, dar daca tot nemultumiti sunteti, si ziceti ca e mai rau, DECE va mai inregistrati?!?!?!?! Nu vreau sa fiu nesimtita, dar noi suntem inca incepatori cu forumurile, stiati? Nu cred ca stiati. Daca voi sunteti perfecti cu forumurile si temele si nu mai stiu eu ce, asta nu inseamna ca trebuie sa ne faceti sa ne simtim prost. Am inteles, nu va place, nu va place. Spuneti o data, nu de 700 de ori ca am inteles. Okey, bannerul nu se potriveste, si nici altceva anime, o sa le schimbam cand avem timp pentru ca mai avem si altceva de facut. Nu am nimic impotriva cu schimbarea culorilor in mov, dar daca nici asa nu va place, nu mai stiu ce sa fac. Ce nu inteleg eu este asta: DECE VA INREGISTRATI DACA TOT CE FACETI ESTE SA CRITICATI?!!?!?! Vreau as spun, inteleg ca incercati sa ne ajutati dar deja este prea mult. Incercati macar sa asteptati un pic pana il mai modificam ca nu o sa il lasam asa. Aha, si inca un lucru, daca asta ar fi fost forumul vostru si eu as fi comentat asa, cum vati simtii?! Cum am mai spus: O sa schimbam forumul, dar mai asteptati un pic ca mai avem si altceva de facut. Deci gata, eu nu ma mai cert cu voi, ok? Si sorry de ce am spus mai sus, dar deja imi dau lacrimile la cate critici am vazut.

OOC: Zane, nui nimic, poti schimba forumul si tema si ce vrei..pana la urma suntem prieteni, ne?
Sus In jos
https://starlightacademy.forumgratuit.ro
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 1:33 am

Hey`y nu fi suparata Alice nu ai de ce forumul e minunat doar mici greseli minore hade fi barbata :]]eu am zis inafara de baner care nu se prea potriveste in rest totul e Ok.
Sus In jos
Alice
Admin
Alice


Mesaje : 268
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 26
Localizare : pe scaun!

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 1:34 am

Da, mersi, Jull..nu..nu sunt suparata pe tine, doar pe anumiti useri..
Sus In jos
https://starlightacademy.forumgratuit.ro
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 1:41 am

Nu trebuie toti stim ca voi 3 adminele nu stati degeaba munciti foarte mult ca forumul sa arate cum vrem noi si totusi iti dau dreptate te simti prost cand vezi ca te chinui sa faci ceva si tot nu este placut de ceilalti dar lasa sarbatorile emotiile :-j.
Stiu de ce sunteti in stare si stiu ca Zane poate mai mult de atat dar fiecare are treaba lui frate si sunt de acord cu el chiar trebuia sa criticati asa de mult??[Da cine vorbea critica in persoana :]]Zane stie ; ))]Stiti pana la urma e destul de greu sa ai grija de un forum indiferent de cati admini pot fi ele muncesc din greu nu stau pe branci pentru cei care gandesc acest lucru.

Si pentru cei care comenteaza deci va spun sincer pe mine mar pali rusinea sa comentez asa doamne crtic si eu foarte mult dar nas putea sa critic niciodata cum ati facut voi sincer chiar mi-e mila de admine eu boceam demult daca era sunteti prea duri mai blanzi nimeni nu-i de piatra toti suntem sensibili si doare foarte tare ce ati zis voi.
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 9:44 am

eh, probabil unele comentari au părut dure, dar nu au fost cu intenţia să supere adminele >.> tocmai, sunteţi la început, acceptaţi criticile şi sfaturile. Aşa e şi în viaţă, nimeni nu e perfect, greşeli facem prea multe, şi unii mai buni încercă să ne îndrume [vă apucaţi de plâns şi atunci?]. Iar nepoată'mi'a are dreptate, e destul de greu să ai grijă de un forum >.> but, dacă l'ai creat, nu'l poţi lăsa de izbelişte.
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 11:31 am

Exact si sper ca nu te-ai suparat pe mine buny :( de altfel si ceilalti critici stiu ca voi nu va apucati sa comentati asa de capu vostru ca sa mai treaca un post adminele incearca sa faca forumul cat mai frumos dar mai incet mai lasati-le timp stiu e forumul lor si trebuie sa se ocupe de el dar totusi fiecare are si el treburile lui uneori chiar e destul de greu sa intri pe forum in fiecare zi nu sunt roboti sunt fiinte umane.
Doh daca am enervat sau jicnit pe cineva imi cer scuze na fost cu intentie.......
Sus In jos
W.Zane
Admin
W.Zane


Mesaje : 41
Data de inscriere : 31/12/2009

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 12:47 pm

Mai,chiar habar nu am cine a pus tema,dar mie unu' imi place.Vreau sa vad ce cometarii mai aveti de facut >.>
Sus In jos
Brookelle
Admin
Brookelle


Mesaje : 271
Data de inscriere : 30/12/2009

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 3:36 pm

EU am pus tema , este inchisa la culoare si de aia sper sa imi spuneti ce nu va place .
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 91
Data de inscriere : 31/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Jupiter

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 3:47 pm

Nimic: )) adica ma refer ca-mi place totul ador tema:X
Sus In jos
Shiba-san

Shiba-san


Mesaje : 31
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 30

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeDum Ian 03, 2010 12:13 am

E misto tema. Arata foarte bine forumul acum.

Pot sa comentez la chestiile de mai sus? Stiu ca la mine se referea Alice. Uhm, Alice, nu stiam ca esti la inceput, dar nu era datoria mea sa stiu. Sa stii ca in viata vei intalni oameni care te vor critica foarte rau si te vor face sa te simti mult mai rau decat acum. Tu esti inca mica, e bine intr-un fel ca nu ai fost obisnuita cu critici dure de catre parintii tai pentru ca... ma rog, un parinte trebuie sa iti incurajeze copilul. Dar vei vedea in viata ca exista oameni care te pot face sa te simti extraordinar de prost, iar tu sa renunti la lucrurl ala. Stiu fete care au renuntat sa mai scrie nu stiu ce fic pentru ca li s-au adus critici.
Faza e ca este de criticat si nimeni nu critica pentru ca vrea sa se dea el zmeul zmeilor sau, pur sis implu, cu rautate. Criticam pentru ca te ajuta toate lucrurile astea. Nu trebuie sa te superi si nu trebuei sa pui intrebarea "de ce te mai inscrii, daca nu iti place". Nu asa se face. Tu ca sa iti imbunatatesti stilul ai nevoie si de critici. Nu ti-l poti imbunatati numai din laude, sa stii.
Si cine a zis ca e perfect? Nu am zis ca eu sunt perfecta si ca stiu sa lucrez perfect si chestii de-astea, dar am idee despre culori pentru ca, intamplator, lucrez cu ele. Intamplator, desenez de la cinci ani si, intamplator, am simt estetic. Pur sis implu era deranjant cum era inainte. Ma rog, nu era chair asa de deranjant, dar daca se poate face mai bine de aatt, de ce sa nu se faca?
Asa ca scuze daca te-am enervat si etc, nu am intentionat asta. Am zis io ca gata, o sa imi tin gura, da' nu mi-a iesit faza. Inca lucrez la asta, adica sa imi tin gura.
Sus In jos
Alice
Admin
Alice


Mesaje : 268
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 26
Localizare : pe scaun!

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeDum Ian 03, 2010 5:46 pm

Etto..nu esti numai tu. Am vazut multe persoane care au criticat mai rau. N'am spus sa iti tii gura, sau ceva de genul. Dar m-am enervat pentru ca sunt asa de mult critici, si noi incercam sa il schimbam, dar unii zic ca e mai rau. Ce putem sa mai facem? De ex. maine incepe scoala. Nu vom mai avea timp sa ne ocupam tot timpul de forum si sa schimbam tot. Stiu cum e sa te simti nasol dupa ce ai criticat pe cineva si iai suparat tare. Insa eu nu sunt suparata (cred) ci doar vreau sa spun ca sunt PREA multe chestii pe capul nostru acum..cum ar fi noul meu forum...so nu am timp sa ma ocup si de asta. Le multumesc lui Zane si Brooke, caci ei au mai reusit sa schimbe tot. Eu nu prea pot sa mai fac nimic acum, din moment ce sunt "inca mica" . Mda..presupun ca ne-an enervat putin dar asta e pentru ca eu am mai avut forumuri de care Zane nu stia (sorry!!!!) si ma criticau prea mult acolo. Care era problema lor ca aveam personaj de 10 ani nici nu stiu T_T . In fine, so, gomenasai daca te-am facut sa te simti nasol de tot. Nici eu nu am intentionat sa te fac sa te simti asa..
Sus In jos
https://starlightacademy.forumgratuit.ro
Shiba-san

Shiba-san


Mesaje : 31
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 30

...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 1:06 am

Pe mine? Nu, stai linistita, nu m-ai facut sa ma simt nasol. Sunt prea egocentrica ca sa ma simt nasol dupa ce am criticat pe cineva, dar stiu sa nu critic ca o nesimtita si stiu sa-mi cer scuze pentru ca poate pe persoana respectiva a deranjat-o, chiar daca mie nu mi se pare mare lucru.
Well... Faza cu personajul de 10 ani e aiurea, adica daca tu asa ai vrut, asa ti-l pui.
Oricum, e bine ca va ocupati si ca, uite, va iesit un look dragut. ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





...despre forum ....un fel de nemultumiri . Empty
MesajSubiect: Re: ...despre forum ....un fel de nemultumiri .   ...despre forum ....un fel de nemultumiri . Icon_minitime

Sus In jos
 
...despre forum ....un fel de nemultumiri .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Starlight Academy  :: Welcome! :: Nemultumiri-
Mergi direct la: