Starlight Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Starlight Academy

Un forum pentru toti cei care vor sa fie altcineva si sa se comporte ca personajele reale preferate., )
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Some GFX stuff~

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Some GFX stuff~ Empty
MesajSubiect: Some GFX stuff~   Some GFX stuff~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 8:09 pm

ya'ya, precizare: sunt inca la inceput, nu sariti pe mine, accept criticile, sfaturile and so on >.>

av'uri [nu, nu se potrivesc semnaturilor, deoarece eu nu am rabdare sa fac seturi]:
1. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
2. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ehm, nu am facut prea multe av'uri >.> de acum incep doar =]]

Sig'uri:
1. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
2. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
3. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
4. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
5. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Alte 'chestiute':
1. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
2. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
3. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Alice
Admin
Alice


Mesaje : 268
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 26
Localizare : pe scaun!

Some GFX stuff~ Empty
MesajSubiect: Re: Some GFX stuff~   Some GFX stuff~ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 8:48 pm

Imi plac mult semnaturile, mai ales a 2-a si a 3-a. Hm..nu sunt inca pregatita cu criticile ca nici eu nu sunt mai buna! :))
Sus In jos
https://starlightacademy.forumgratuit.ro
Shiba-san

Shiba-san


Mesaje : 31
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 30

Some GFX stuff~ Empty
MesajSubiect: Re: Some GFX stuff~   Some GFX stuff~ Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 4:10 pm

Avurile sunt foarte dragute, la fel si signurile. Imi place aia cu adidasii/tenesii/etc.
La primele doua 'chestiute' nu mi se pare ca ai facut cine stie ce. Primei, de exemplu, ce i-ai facut in afara de scala de gri? Si la a doua, la fel, nu ai bagat cine stie ce efecte. Arata bine, dar vreau sa zic ca cam oricine poate sa faca asta. Ultima e okay, desi mi se pare ca fundalul nu se potriveste cu ele. Fundalul ma duce cu gandul mai mult la eleganta, maturitate, stuff, iar fetzele lor numai asta nu exprima.
Dar, in mare, felicitari, ti-au iesit bine. ^^
Sus In jos
Rin~

Rin~


Mesaje : 247
Data de inscriere : 30/12/2009

Some GFX stuff~ Empty
MesajSubiect: Re: Some GFX stuff~   Some GFX stuff~ Icon_minitimeVin Ian 01, 2010 5:10 pm

ah, la a treia m'am prostit >.> doar m'am jucat cu brush'urile :]] iar la prima eu am facut back'ul, deoarece am folosit un render [facut de mine]. Deci, nu i'am modificat doar scala, i'am facut back'ul [fundalul, cum vrei tu sa'i zici xD] si renderul cu cele doua. Si daca vrei sa stii cu ce, de seamana in stil manga? exista acel gen de brush'uri.
anyway, arigatou pentru comm ;3.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Some GFX stuff~ Empty
MesajSubiect: Re: Some GFX stuff~   Some GFX stuff~ Icon_minitime

Sus In jos
 
Some GFX stuff~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Starlight Academy  :: Diverse :: Fan :: Fan GFX-
Mergi direct la: